Felsefemiz

Günümüz dünyasında eğitim ve istihdam sistemlerinin temelde kusurlu olduğuna ve onarılması gerektiğine inanıyoruz. Geleneksel eğitimler iş garantisi sunmadığı gibi bir çok kişinin eğitimsiz ve hayattan ne istediğini bilmeyen mutsuz kişiler olmasını sağlıyor.

Ticaretegitimi.com aracılığıyla misyonumuz asansörü aşağı geri göndererek her gün insanların karlı ticaret işletmelerini başlamalarına ve özgürlüklerini yaşamalarına yardımcı olmaktır. Öğrencilerimiz toplamda milyonlarca dolar kazanç elde ettiler ve daha yeni başlıyoruz. ( yorumlarımızda bize gönüllü olarak referans vermek isteyen öğrenci yorumlarımızı tek tek görebilirsiniz )

Temel Değerlerimiz

İnsanların kendi düşündükleri kapasitesinin ötesinde güçlü olduğuna ve hayellerinde hayatlarını yaşayabileceklerine inanıyoruz. Esas sorunun,hiç kimsenin onlara dünyanın nasıl çalıştığını ve para kazanma noktasında iş bulmaktan başka yolları olduklarını göstermemesi olduğundan eminiz.

Bilginin güç olduğuna ve zengin ile fakir arasındaki tek boşluğun doğru bilgiye ulaşma + algılamanın zihinsel paradigması olduğuna inanıyoruz.

Geleneksel eğitim ve istihdam yolunun temelde yanlış olduğuna ve bu sorunu çözmek için burada olduğumuza inanıyoruz.
insanların kendi ticaret işlerini kurmalarına, para kazanmalarına ve kendi kaderlerini kendi ellerine almalarına yardımcı olmak için gezegende en iyi eğitim programlarına sahip olduğumuza inanıyoruz ve bu standartı düşürmemek için çalışıyoruz.

Doğru bilgilye ulaşmada sorgulanmayacak soruları sorgulamaya ve nesnel gerçeğin peşinde hiçbir şeyi önde tutmamaya inanıyoruz.

Daha çok şey yapmak yerine daha aza odaklanmanın yıkıcı derecede güçlü olduğuna inanıyoruz. Günümüzde ihmal edilenlerin aslında en önemliler olduğuna ve esasen odaklanılanların istediğimiz hayatta sonuç getirmediğine inanıyoruz.

Müşterimizin başarısı, BİZİM BAŞARIMIZ

Pazarlama planımız son derece basittir: Müşterilerimize yaşamı değiştiren sonuçlar elde edin, gerisi zaten gelecektir.

Ticaretegitimi.com’da şişirme pazarlamalar veya olmayacak vaatler duymazsınız. Lamborghini lerdeki insanların fotoğraflarını göremezsiniz.

Müşterilerimize yardımcı olmak için zamanımızı ve tüm çabamızı gösterdik ve sonuçlarının bizim için konuşmasına izin veriyoruz.