Neden Youtubedayım Neden E-Ticaretle Uğraşıyorum

Neden Youtubedayım Neden E-Ticaretle Uğraşıyorum
play
27 Mayıs 2019

Neden Youtobedayım

İnternet üzerinden kısa yoldan para kazanmak, zengin olmak, kendi çalışma koşullarını kendin belirlemek, kazanacağın miktarı kendin belirlemek kulağa hoş gelen sözlerdir. İnternet üzerinden para kazanmak için milyonlarca insan bilgisayar başına oturur. Günlük hayatta işlerinden elde ettiği geliri arttırmak, hayat standartlarını yükseltmek için internetten para kazanmak isterler. İnsanlar neden YouTube, Amazon gibi sitelerden para kazanmak ister. Bu makalemizde size neden YouTube gibi bir platformu kullandığımdan ve bu platformda Amazon’dan bahsettiğimi anlatacağım.

YouTube ve Amazon gibi para kazandıran platformlar kişilere kolay yoldan para kazanma imkânı sunar ama aslında iş sanıldığı kadar kolay değildir. Normal bir işte sabah 8 akşam 5 arası çalışan birisi 2000 lira asgari ücret alır. Haftanın 6 günü günlük 8 saat çalışan birisi 48 saat çalışmasının karşılığında 500 lira kazanç elde eder. 1 saat çalışma karşılığında 10 lira kazanç elde eder.

İnternet üzerinden iş yapan birisi akılcı bir yol izlediği taktirde 1 saatte 100 lira kazanç elde edebilir. Günde 3 saat çalışıp aylık 2700 lira kazanç elde eden birçok insan var. İnternette kazançlar zamanla değil bu zaman diliminde yaptığınız işlerle ölçülür. İnternette ürün satışı yaparak 2 saat gibi bir sürede 1000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Ürününü iyi pazarlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirseniz kazancınız daha da artacaktır.

YouTube üzerinden para kazananların bu işe girmelerinin bir diğer sebebi çalışma şartlarını kendileri belirliyor olmasıdır. Yani bir iş kolunda çalışsanız haftanın 6 günü çalışır 1 günü tatil yaparsınız. İnternet üzerinde çalışanlar çalışma zamanını kendisi tayin eder. Özgürlüğüne düşkün olan, ağır ve yorucu işleri sevmeyen kimseler internet üzerinden para kazanma yolunu tercih etmektedirler.

YouTube üzerinden para kazanmak risksizdir. Amazon gibi sitelere aylık 40 dolar ödeyerek kendi satış dükkanınızı oluşturabilirsiniz. Normal bir iş kurmak için ciddi bir sermayeye ihtiyacınız varken Amazon üzerinde dükkân açabilmek için aylık 40 dolarınızın olması yeterlidir. Uzun vadede çok yorulmadan para kazanmak, yüksek miktarda para kazanmak isteyenler Amazon ve YouTube gibi sektörlerde kendilerini geliştirmeleri gerekir.

Paylaş
Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun...


Yorum Yapın

işleminiz sürüyor,lütfen bekleyiniz..